Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova – už proběhl

čtvrtek : přátelské utkání s Vyškovem ročník 2007 ,sraz 17:30 ve Vyškově na hřišti
adresa :Stadion za parkem,Mlýnská 10,682 01 Vyškov,GPS: 49°17’5.160″N, 16°59’42.826″E
nominace: všichni hráči ročníku 2007
Co se týče odvozu počítám s odvozem ::Pachl Sukovyč, Marčák, Konečný – odjezd v cca 16:45-17:00
Budeme hrát venku na umělé trávě ,tak prosím o dostatečné oblečení ( funkční prádlo ,čepice ,rukavice, kopačky nebo turfy),
oblečení v dresech ať můžeme co nejdříve začít.
Mazaltsev – přátelské utkání s trenérem Sukovyčem v Pohořelicích
Omluveni: Souček,Potůček nemoc

při nepřízni počasí – 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

víkend v jednání

Hezký den všem přeje
Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 4.3. – ZHL pro ročník 2006 a ml. na hale v Žabčicích – 8:00 – 12::20
sraz v 8:30 v Žabčicích
Nominace : Sukovyč,Souček,Mazalcev,Hanák,Kočárek,Poláček – ostatní bude doplněno

neděle 5.3. – halový turnaj ve Velkém Meziříčí pro ročník 2007 a ml.
sraz : bude upřesněno
Nominace : Sukovyč, Bohm,Potůček,Pachl.Marčák,Špigel,Konečný,Uhnák,

Hezký den všem přeje

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,
program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 25.2. – přátelské utkání proti Vojkovicím v hale v Žabčicích – 14:00 – 15:00
sraz v 13:40 v Žabčicích
Nominace : všichni

neděle volno !!!!

Pro ročník 2007 mám předjednaný turnaj E.ON Cup v Humpolci 7.5. 2017 , kde každý hráč dostane míč a další drobné dárky,
hraje se systémem 7+1 a chtěl bych aby jeli všichni hráči tohoto ročníku, prosím o info jestli máte zájem a mám potvrdit a zaplatit startovné.

Hezký den všem přeje
Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova -už proběhl

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 18.2. – halový turnaj v Zašové pro ročník 2007 –
sraz v 8:45 na hale v ZŠ Zašové
Nominace : Sukovyč,Bohm,,Uhnák,Špigel,Pachl,Potůček,Marčák,Konečný
startovné 1.500,- Kč
program utkání:
9:15 – RAFK : Svratka Brno
9:45 – RAFK : Baník Ostrava
11:15 – RAFK : HFK Olomouc
12:15 – RAFK : FC Vsetín
13:15 – RAFK : MFK Vítkovice
14:00 – RAFK : Valašské Meziříčí
14:30 – RAFK : Zašová

ostatní volno

neděle volno !!!!

Hezký den všem přeje

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,
program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova -už proběhl

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 11.2. – halový turnaj v Podolí pro ročník 2007
sraz v 9:00 na hale ,předpokládaný konec 15:30
Nominace : Sukovyč,Bohm,Hanák,Kočárek,Uhnák,Špigel,Pachl,Potůček,Marčák,Konečný,Poláček
startovné 1.300,- Kč

neděle :volno !!!!

Souček ,Mazalcev – s trenérem Sukovyčem

Hezký den všem přeje
Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova -už proběhl

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 4.2. – halový turnaj v Třešti pro ročník 2007 – pořadatel Vysočina Jihlava
sraz v 8:30 na hale
Nominace : Sukovyč,Bohm,Kočárek,Uhnák,Špigel,Pachl,Potůček,Marčák
startovné 1.500,- Kč
program utkání:
9:02 – RAFK : Ivančice
10:06 – RAFK : Telč
11:10 – RAFK : Viktoria žižkov
11:42 – RAFK : Bedřichov 08
13:02 – RAFK : Vysočina Jihlava
13:50 – RAFK : Bedřichov 07
Po turnaji přesun do Chrudimi ,kde je zajištěno ubytování

neděle 5.2. – halový turnaj v Heřmanově Městci pro ročník 2007 – pořadatel MFK Chrudim
sraz – 7:30 na hale
Nominace: Sukovyč,Kočárek,Uhnák,Špigel,Pachl,Potůček,Marčák
startovné 1.650,-Kč
8:00 – RAFK : Choceň
9:36 – RAFK: Jaroměř
11:12 – RAFK : Žďár nad Sázavou
12:48 – RAFK : Viktoria Radim
Další zápasy dle umístění ve skupině, předpokládaný konec 15:30

Souček ,Mazalcev – s trenérem Sukovyčem
ostatní volno,

Hezký den všem přeje

Pachl Tomáš

Ahoj a dobrý den všem,

program na zbytek týdne je následující:

úterý – trénink hala Charbulova 18:00 – 19:30 – všichni – švihadla sebou

čtvrtek: trénink hala Charbulova 18:00 – 19:30 – všichni

sobota 28.1. – přátelské utkání proti Svratka, Vyškov – hala Pohořelice 15:00 – 18:00
sraz v 14:45 na hale
Nominace : Sukovyč,Pachl,Marčák,Potůček,Bohm,Hanák,Uhnák,Poláček,Konečný,Špigel,Kočárek
startovné : 550,.Kč /počet hráčů

neděle 29.1. – halový turnaj v Bohunicích,Sportovní hala (nová) TJ Tatran Bohunice, Neužilova 35, pro ročník 2006
sraz – 8:45
startovné 1 300,- Kč tj. – cca 170/hráč
Nominace: Sukovyč,Souček,Mazalcev,Potůček,Marčák,Uhnák,Špigel,
program utkání:
9:17 RAFK : Tišnov
9:51 RAFK : Bohunice
10:59 RAFK : Blansko
12:07 RAFK : Kohoutovice
12:58 RAFK : Moravský Krumlov
předpokládaný konec do 14:00

Přeji hezký den všem

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,
program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova, švihadla sebou

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 21.1 . Žabčice – ZHL
Nominace: Sukovyč, Kočárek, Marčák, Bohm, Hanák, Pachl, Potůček, Mazalcev, Souček, špigel, Uhnák, Poláček
Konečný omluven -nemoc
sraz na hale 7:30,1 zápas 17minut/startovné 50Kč,trenér Marčák Petr- já se budu vzdělávat na trenérském kurzu
Program utkání:
8:00 – Modřice
9:16 – Hrušovany
10:51 – Popůvky
11:48 Ořechov
12:54 Novosedly

Protože pojedou všichni ,budou se kluci v jednotlivých zápasech střídat na pauze, k zápasu nastoupí vždy 9 hráčů.

neděle: volno !!!!

Hezký den všem přeje
Pachl Tomáš

Ahoj a dobrý den všem,

program na zbytek týdne je následující:

čtvrtek: trénink hala Charbulova 18:00 – 19:30 – všichni

sobota 14.1. – halový turnaj v Pohořelicích pro ročník 2007
sraz – 7:30
startovné 1.700,- Kč tj. – cca 220/hráč
Nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Uhnák,Špigel
program utkání:
8:00 RAFK : Líšeň
9:56 RAFK : Kozlovice
10:04 RAFK : Svratka černá
11:12 RAFK : ČAFC Židenice
12:20 RAFK : SC Znojmo
12:54 RAFK ‚: Svratka žlutá

sobota 14.1. – přátelské utkání proti Střelice, Pohořelice – hala Pohořelice 15:00 – 18:00
sraz v 14:45 na hale
Nominace : Sukovyč, Hanák,Mazalcev,Souček,Uhnák,Poláček,Kočárek,Bula + kdo bude chtít zůstat z dopoledne
startovné 550,- Kč – t.j. – 60,-Kč/hráč

neděle volno !!!!!

Přeji hezký den všem

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 7.1. – hala Pohořelice triangl Zbrojovka 2007 ,Vyškov 2007 od 15-18hod.
sraz 14:45 na hale oblečení v dresech, nebo 14:30
nominace : Sukovyč,Bohm,Hanák,Potůček,Marčák,Pachl,Kočárek,Špigel,Konečný,Uhnák,Poláček
startovné 550Kč/tým
ostatní -ročník 2006: Souček,Mazalcev – volno

neděle :volno !!!!!

Pachl Tomáš