Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

Velké finále E.ON Beach Junior Cup :

Finálový turnaj se uskuteční v sobotu 3. prosince v energeticky úsporné E.ON Beach Areně v Praze (E.ON Beach Arena, Beachklub Ládví, Chabařovická 4, 180 00 Praha 8).

Začátek turnaje v 9:00 hodin, mezní příjezd na místo nejpozději 30 minut před začátkem turnaje. Ukončení turnaje včetně slavnostního vyhlášení je předpokládáno v cca 16:00.

Hraje se ve štulpnách nebo bosky
sraz – 8:30
Nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Špigel,Uhnák,Hanák
skupina A
FK Zlíchov
TJ SK Satalice
1. FC Batelov
RAFK Rajhrad
Bohemians 1905
Běchovičtí Sršni

neděle 4.12. – setkání hráčů ročníku 2007 Tréninkové Centrum Mládeže Brno – ul. Sladovnická (nafukovací hala – UT 3.gen 20 x 40m) hrát se bude bez rozhodčích, vyhlášení a evidence výsledků. 1 x 20minut. Hrát se bude 4+1. Počet zúčastněných týmů 5.
STARTOVNÉ: 700 Kč tj. cca 70 Kč /hráč (pronájem, pitný režim, občerstvení ovoce – müsli) k dispozici bude i bufet, nutné mít přezůvky na přechod mezi halou a šatnou!!!
sraz v 12:00 na hale
Nominace : Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Špigel,Uhnák,Poláček,Kočárek (Hanák)

12:23 – 12:43 3 – 4 Rajhrad – Tatran Kohoutovice
12:46 – 13:06 5 – 3 Žebětín – Rajhrad
13:32 – 13:52 3 – 1 Rajhrad – FC Zbrojovka Brno
14:41 – 15:01 2 – 3 ČSFA Malacky – Rajhrad

Přeji hezké pondělí všem

Pachl Tomáš

Dobré ráno všem,
program na víkend je následujcící:
sobota 26.11. turnaj pro ročník 2007 v Kostelci na Hané.
nominace: Sukovyč,Marčák,Potůček,Pachl,Konečný,Špigel,Uhnák
sraz::8:00 na hale v Němčicích,startovné 1.800,- tj. 250Kč hráč
program utkání:
8:39 RAFK: Šterneberk
9:18 RAFK : Sigma Olomouc
9:57 RAFK : Hodonín
10:36 RAFK: Boskovice
12:20 RAFK: FC Hlučín
13:25 RAFK : 1SK Prostějov
14:30 RAFK:Kostelec na Hané
15:35 RAFK: Zbrojovka Brno

ostatní volno,nebo s trenérem Sukovyčem

neděle :volno!!!!
Hezpý pátek všem přeje
Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek-svátek : 10:00-11:00 – dobrovolný trénink sokolovna Rajhrad – florbal

sobota 19.11. – halový turnaj v Pohořelicích Sparta Tour pro ročník 2006 – dopoledne
sraz – 8:15

Nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Melichar,Špigel
program utkání:
8:53 RAFK : Hodonín
9:48 RAFK : Smržice
10:26 RAFK : Kohoutovice
12:20 RAFK : Novosedly
13:36 RAFK : Líšeň
14:33 RAFK ‚: Sparta Brno

sobota 19.11. – přátelské utkání proti Žebětín, Velké Němčice – hala Pohořelice 15:00 – 18:00
sraz v 14:45 na hale
Nominace : Sukovyč, Hanák,Mazalcev,Souček,Uhnák,Poláček,Kočárek,Hora,Bula

neděle volno !!!!!

Přeji hezké den všem

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 12.11. – halový turnaj v Korni – Slovensko
sraz – bude upřesněno všem nominovaným
Nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Špigel,Uhnák,Kočárek

sobota 12.11. – ZHL Žabčice – hala Žabčice 8:19 – 13:22
sraz v 7:45 na hale
Nominace : Hanák,Mazalcev,Souček,Poláček,Hora,Bula,Melichar

neděle volno !!!!!

Přeji hezké pondělí všem

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 5.11. – halový turnaj v Nezamyslicích – dopoledne
sraz – bude upřesněno jak dostanu propozice
Nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Melichar,Špigel

sobota 5.11. – přátelské utkání proti Pohořelicím – hala Pohořelice 16:30 – 18:00
sraz v 16:15 na hale
Nominace : Sukovyč, Hanák,Mazalcev,Souček,Uhnák,Poláček,Kočárek,Hora,Bula

neděle volno !!!!!

Přeji hezké pondělí všem

Pachl Tomáš

úterý 17:00 -trénink hřiště Rajhrad

čtvrtek : 17:00 – trénink hřiště Rajhrad,ti co jsou nominováni na KP mají volno

pátek 28.10. – liga“ -dvojzápas Krajská soutěž v Miloticích proti Mirava, FK Znojmo v 10:00 a 11:00
sraz – 9:30 na hřišti
Nominace: Sukovyč, Marčák, Potůček,Souček,Bohm,Pachl,Konečný,Melichar,Špigel

víkend – volno !!!!!

Od příštího týdne začneme trénovat v hale v Brně na Charbulově (úterý,čtvrtek 18:00-19:30) , prosím o kontrolu věcí potřebných pro halovou sezonu,
protože příští týden už budeme v sobotu hrát v hale.
Jedna skupina ráno v Nezamyslicích , druhá odpoledne v Pohořelicích

Hezký den všem přeje

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na zbytek tohoto týdne je následující:

úterý 17:00 -trénink hřiště Rajhrad, ti co jsou nominováni na středeční KP mají dobrovolný volný trénink

čtvrtek 20.10. – liga“ -zápas Okresní soutěže ve Zbýšově v 17:00
sraz – 16:45 na hřišti ve Zbýšově
Nominace: Sukovyč,Marčák,Potůček,Bohm,Souček,Pachl,Konečný,Melichar,Špigel,

čtvrtek : trénink v Rajhradě na hřišti : všichni ostatní, můžete přiijít i dřív 16:30 -trenink vede trenér Sukovyč

sobota 22.10. – liga“ -dvojzápas Krajská soutěž v Lednici proti Kohoutovice,Lednice v 10:00 a 11:00 sraz – 9:30 na hřišti
Nominace: Sukovyč, Marčák, Potůček,Souček,Bohm,Pachl,Konečný,Melichar,Špigel

neděle 23.10. – liga“ -zápas Okresní soutěž v Rosicích v 15:00 sraz – 14:30 na hřišti
nominace: Kočárek,Hanák,Hora,Mazalcev,Poláček,(Uhnák – podle zdravotního stavu),
další budou doplněni v sobotu po odehrání KP

Hezký den všem přeje

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden je následující:

úterý    17:00 – trénink hřiště Rajhrad – povinná výbava: kopačky,míč č.4,pití,chrániče

čtvrtek  17:00 – trénink hřiště Rajhrad – povinná výbava: kopačky,míč č.4,pití,chrániče

sobota 15.10. – minirepublika ročník 2007 v Opavě areál FK Kylešovice , U hřiště 59,Opava

začátek v  11:00 ,sraz 10:30 na hřišti v Opavě
nominace : Sukovyč,Marčák Bohm,Potůček,Pachl,Špigel,Konečný

neděle 16.10. – liga“ -dvojzápas Okresní soutěž Tišnově proti Ivančice , Tišnov  v  10:00 a 11:00 sraz – 9:30 na hřišti v Tišnově
nominace: Pachl,Sukovyč,Kočárek,Hanák,Hora, Mazalcev, Poláček, Uhnák, Bula 
neděle 16.10. – liga“ -dvojzápas Krajská soutěž Brně-Líšni proti ČAFC, Líšeň  v  16:00 a 17:00
sraz – 15:30 na hřišti v Líšni – Mariánském údolí
nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Souček,Pachl,Konečný,Melichar,Špigel,Poláček, 

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden je následující:

úterý 17:00 – trénink hřiště Rajhrad – povinná výbava: kopačky,míč č.4,pití,chrániče

čtvrtek 17:00 – trénink hřiště Rajhrad – povinná výbava: kopačky,míč č.4,pití,chrániče

sobota 8.10. – liga“ -dvojzápas Krajská soutěž v Rajhradě proti Ivančice, Tišnov v 9:00 a 11:00
sraz – 8:30 na hřišti
předběžná nominace: Sukovyč, Marčák, Potůček, Bohm, Souček, Pachl, Konečný, Melichar, Špigel, Uhnák,

neděle 9.10. – liga“ -dvojzápas Okresní soutěž v Rajhradě proti Vojkovice , Šlapanice v 9:00 a 11:00
sraz – 8:30 na hřišti
předběžná nominace: Sukovyč,Kočárek,Hanák,Hora, Mazalcev, Poláček, – další bude upřesněno nejpozději v sobotu po KP

Hezké pondělí všem přeje
Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden je následující:

úterý 17:00 -trénink hřiště Rajhrad, ti co jsou nominováni na středeční KP mají dobrovolný volný trénink

středa 28.9. – liga“ -dvojzápas Krajská soutěž v Rajhradě proti Zbrojovka2007,Svratka Brno v 9:00 a 11:00
sraz – 8:30 na hřišti
Nominace: Sukovyč,Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Melichar,Špigel,Uhnák,

čtvrtek 17:00 – volno

pátek 30.9. – liga“ -dvojzápas Okresní soutěž v Podolí proti Kuřim , Podolí v 16:30 a 17:30
sraz – 16:00 na hřišti
nominace: Sukovyč,Kočárek,Hanák,Souček,Hora,Mazalcev,Melichar,Poláček,Uhnák

sobota 1.10. – turnaj Slaviatour pro ročník 2007 ,
Praha Hostivař ,Švehlova 36
Sukovyč, Marčák, Potůček, Bohm, Pachl, Špigel, Konečný,Uhnák
sraz 8:15 v Praze
program utkání ve skupině:
8:45 RAFK : Ustí nad Labem
9:21 RAFK : Sparta Praha
9:55 RAFK : Hradec Králové
10:29 RAFK : Slávia Praha U9
11:03 RAFK : MFK Vítkovice

plánovaný konec 16:30

Neděle 2.10.- volno !!!!

Hezké pondělí a zbytek týdne všem přeje

Pachl Tomáš