Ahoj a dobrý den všem,

program na zbytek týdne je následující:

čtvrtek: trénink hala Charbulova 18:00 – 19:30 – všichni

sobota 14.1. – halový turnaj v Pohořelicích pro ročník 2007
sraz – 7:30
startovné 1.700,- Kč tj. – cca 220/hráč
Nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Uhnák,Špigel
program utkání:
8:00 RAFK : Líšeň
9:56 RAFK : Kozlovice
10:04 RAFK : Svratka černá
11:12 RAFK : ČAFC Židenice
12:20 RAFK : SC Znojmo
12:54 RAFK ‚: Svratka žlutá

sobota 14.1. – přátelské utkání proti Střelice, Pohořelice – hala Pohořelice 15:00 – 18:00
sraz v 14:45 na hale
Nominace : Sukovyč, Hanák,Mazalcev,Souček,Uhnák,Poláček,Kočárek,Bula + kdo bude chtít zůstat z dopoledne
startovné 550,- Kč – t.j. – 60,-Kč/hráč

neděle volno !!!!!

Přeji hezký den všem

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 7.1. – hala Pohořelice triangl Zbrojovka 2007 ,Vyškov 2007 od 15-18hod.
sraz 14:45 na hale oblečení v dresech, nebo 14:30
nominace : Sukovyč,Bohm,Hanák,Potůček,Marčák,Pachl,Kočárek,Špigel,Konečný,Uhnák,Poláček
startovné 550Kč/tým
ostatní -ročník 2006: Souček,Mazalcev – volno

neděle :volno !!!!!

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,
program na tento týden bude následující:
úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova
čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova
sobota,neděle – vánoce
Další info ještě napíšu během týdne
Přeji hezké pondělí všem
Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 17.12. – halový turnaj v Nezamyslicích pro ročník 2007
sraz : sobota ráno (8-12:30) – upřesním až budu mít propozice
Nominace : Sukovyč,Hanák,Bohm,Potůček.Marčák,Poláček,Kočárek,Uhnák,Špigel,Pachl
startovné : bude upřesněno
Vedoucí zájezdu : Petr Marčák, já se budu učit , proto nebudu přítomen

neděle 18.12. – volno !!!!

Dobrý den a ahoj všem,
program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova -už proběhl

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 10.12. – ZHL Žabčice – hala Žabčice 8:38 – 12:22
sraz v 8:00 na hale
Nominace : Sukovyč,Hanák,Mazalcev,Souček,Poláček,Kočárek,Uhnák,(Špigel,Pachl)
startovné 2.500,- Kč celá ZHL tj 500,- hrací den – t.j. 60,- Kč/ hráč
+ 60,- hráči kteří hráli na minulém hracím dni 12.11.
program utkání:
8:38 – RAFK : Ořechov-Želešice
9:35 – RAFK : Novosedly
11:10 – RAFK : Zbrojovka dívky
12:07 – RAFK : Žabčice

neděle 11.12. – halový turnaj v Pohořelicích pro ročník 2006 – pořadatel Svratka Brno
sraz – 7:45 na hale
Nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Špigel,Melichar
startovné 1.700,-Kč t.j. 220,-/hráč
8:22 – RAFK : Ivančice
9:35 – RAFK: Novosedly
10:45 – RAFK : Hustopeče
12:00 – RAFK : Blansko
13:10 – RAFK : Svratka
14:02 – RAFK : Bosonohy

Hezký den všem přeje

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

Velké finále E.ON Beach Junior Cup :

Finálový turnaj se uskuteční v sobotu 3. prosince v energeticky úsporné E.ON Beach Areně v Praze (E.ON Beach Arena, Beachklub Ládví, Chabařovická 4, 180 00 Praha 8).

Začátek turnaje v 9:00 hodin, mezní příjezd na místo nejpozději 30 minut před začátkem turnaje. Ukončení turnaje včetně slavnostního vyhlášení je předpokládáno v cca 16:00.

Hraje se ve štulpnách nebo bosky
sraz – 8:30
Nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Špigel,Uhnák,Hanák
skupina A
FK Zlíchov
TJ SK Satalice
1. FC Batelov
RAFK Rajhrad
Bohemians 1905
Běchovičtí Sršni

neděle 4.12. – setkání hráčů ročníku 2007 Tréninkové Centrum Mládeže Brno – ul. Sladovnická (nafukovací hala – UT 3.gen 20 x 40m) hrát se bude bez rozhodčích, vyhlášení a evidence výsledků. 1 x 20minut. Hrát se bude 4+1. Počet zúčastněných týmů 5.
STARTOVNÉ: 700 Kč tj. cca 70 Kč /hráč (pronájem, pitný režim, občerstvení ovoce – müsli) k dispozici bude i bufet, nutné mít přezůvky na přechod mezi halou a šatnou!!!
sraz v 12:00 na hale
Nominace : Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Špigel,Uhnák,Poláček,Kočárek (Hanák)

12:23 – 12:43 3 – 4 Rajhrad – Tatran Kohoutovice
12:46 – 13:06 5 – 3 Žebětín – Rajhrad
13:32 – 13:52 3 – 1 Rajhrad – FC Zbrojovka Brno
14:41 – 15:01 2 – 3 ČSFA Malacky – Rajhrad

Přeji hezké pondělí všem

Pachl Tomáš

Dobré ráno všem,
program na víkend je následujcící:
sobota 26.11. turnaj pro ročník 2007 v Kostelci na Hané.
nominace: Sukovyč,Marčák,Potůček,Pachl,Konečný,Špigel,Uhnák
sraz::8:00 na hale v Němčicích,startovné 1.800,- tj. 250Kč hráč
program utkání:
8:39 RAFK: Šterneberk
9:18 RAFK : Sigma Olomouc
9:57 RAFK : Hodonín
10:36 RAFK: Boskovice
12:20 RAFK: FC Hlučín
13:25 RAFK : 1SK Prostějov
14:30 RAFK:Kostelec na Hané
15:35 RAFK: Zbrojovka Brno

ostatní volno,nebo s trenérem Sukovyčem

neděle :volno!!!!
Hezpý pátek všem přeje
Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek-svátek : 10:00-11:00 – dobrovolný trénink sokolovna Rajhrad – florbal

sobota 19.11. – halový turnaj v Pohořelicích Sparta Tour pro ročník 2006 – dopoledne
sraz – 8:15

Nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Melichar,Špigel
program utkání:
8:53 RAFK : Hodonín
9:48 RAFK : Smržice
10:26 RAFK : Kohoutovice
12:20 RAFK : Novosedly
13:36 RAFK : Líšeň
14:33 RAFK ‚: Sparta Brno

sobota 19.11. – přátelské utkání proti Žebětín, Velké Němčice – hala Pohořelice 15:00 – 18:00
sraz v 14:45 na hale
Nominace : Sukovyč, Hanák,Mazalcev,Souček,Uhnák,Poláček,Kočárek,Hora,Bula

neděle volno !!!!!

Přeji hezké den všem

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 12.11. – halový turnaj v Korni – Slovensko
sraz – bude upřesněno všem nominovaným
Nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Špigel,Uhnák,Kočárek

sobota 12.11. – ZHL Žabčice – hala Žabčice 8:19 – 13:22
sraz v 7:45 na hale
Nominace : Hanák,Mazalcev,Souček,Poláček,Hora,Bula,Melichar

neděle volno !!!!!

Přeji hezké pondělí všem

Pachl Tomáš

Dobrý den a ahoj všem,

program na tento týden bude následující:

úterý 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

čtvrtek : 18:00-19:30 – trénink tělocvična škola Charbulova

sobota 5.11. – halový turnaj v Nezamyslicích – dopoledne
sraz – bude upřesněno jak dostanu propozice
Nominace: Sukovyč, Marčák,Potůček,Bohm,Pachl,Konečný,Melichar,Špigel

sobota 5.11. – přátelské utkání proti Pohořelicím – hala Pohořelice 16:30 – 18:00
sraz v 16:15 na hale
Nominace : Sukovyč, Hanák,Mazalcev,Souček,Uhnák,Poláček,Kočárek,Hora,Bula

neděle volno !!!!!

Přeji hezké pondělí všem

Pachl Tomáš