Dobrý večer,
posílám program na tento týden:

úterý: trénink 17:3019:00 všichni – hala Charbulova
čtvrtek: trénink 17:3019:00 všichni – hala Charbulova – vstup do školy budou mít v průběhu tréninku jen trenéři a děti.

Víkendvolno !!!!

Hezký zbytek večera všem přeje
Pachl Tomáš

Program do 13. 3.

Dobrý den a ahoj,
posílám program na zbytek týdne:

čtvrtek 10. 3. – trénink Charbulova18:3019:30všichni
sobota 12. 3. ZHL Brno Lesná, hala Tesla vedle plaveckého bazénu
Sraz: 10:45, startovné 100Kč/hráč, vybírá Pachl
nominace: Sukovyč, Böhm, Marčák, Potůček, Špigel, Pachl, Uhnák

Ostatní v jednání, sobota nebo neděle, pokud se nic nepovede – volno

S pozdravem
Pachl Tomáš

neděle 6. 3. – turnaj, pořadatel FC Zbrojovka BrnoTCM Brno, Brněnské Ivanovice pro ročník 2007
sraz 7:45 v TCM v Brně Brněnských Ivanovicích
hrací doba 25min/zápas, startovné 1.200,- t.j. 150Kč/hráč
nominace: Sukovyč, Böhm, Marčák, Pachl, Konečný, Potůček, Špigel, Uhnák
Program turnaje:

8:27 – 8:52 RAFK Rajhrad FC Svratka Brno
9:48 – 10:13 FC Vysočina Jihlava RAFK Rajhrad
10:42 – 11:07 FC Zbrojovka Brno RAFK Rajhrad
11:36 – 12:01 SK Líšeň RAFK Rajhrad

S pozdravem
Pachl Tomáš

Dobrý večer,

posílám program na tento týden:

úterý: trénink 17:3019:00 všichni – hala Charbulova
čtvrtek: trénink 18:3019:30 všichni – hala Charbulova

platí každý týden, pokud v předstihu nenapíšu, že trénink není.

sobota 20. 2. Turnaj Jihlava, sportovní hala Dolní Cerekev, pro ročník 2007
sraz 8:15 na hale v Dolní Cerekvi v dresech
hrací dodá 14min/zápas, startovné 1000,- platí klub
nominace: Sukovyč, Böhm, Marčák, Pachl, Konečný, Potůček, Špigel, Uhnák
Program turnaje:

8:32 RAFK Rajhrad Hautamaki Okříšky
9:36 Futsal Čelechovice RAFK Rajhrad
10:38 Arsenal Brtnice RAFK Rajhrad
11:10 Vysočina Jihlava RAFK Rajhrad
11:58 RAFK Rajhrad Slavoj Polná
13:18 RAFK Rajhrad Ježek Rantířov

předpokládaný konec do 13:45

sobota 20. 2. Turnaj Žijeme hrouTCM Brno, Brněnské Ivanovice pro ročník 2007
hra na menším hřišti 3+1, hrací doba 12minut/zápas, startovné upřesním
nominace: Hora, Kavalec, Kočárek, (Hanák?) + 3 v jednání
Program:

17:30 RAFK Rajhrad Soběšice žlutá
18:00 Soběšice RAFK Rajhrad
18:30 Lokomotiva Brno RAFK Rajhrad
18:45 Rousínov RAFK Rajhrad
19:00 RAFK Rajhrad Nikolčice

předpokládaný konec do 19:30

neděle 21. 2.ZHL Lesná pro ročník 2007 a ml.
nominace: Hora, Kočárek, Kavalec, Uhnák, Sykovyč, Pachl, Marčák Špigel
sraz na hale Tesla v Brně-Lesné, Halasovo Náměstí 7, vedle bazénu – v 8:15
hrací doba 16minut
startovné: 100Kč/hráč za jeden hrací den – vybírá Pachl – celkem za celou ZHL: 5.500,-Kč

program:

8:48 RAFK Rajhrad Chrlice
9:06 Kohoutovice 08 RAFK Rajhrad
10:00 Rosice RAFK Rajhrad

Příští týden o víkendu volno!!!!
V týdnu 27. 2.5. 3. volno, 6. 3. Turnaj na TCM v Brně – nominace upřesním v aktuálním týdnu.

Hezký zbytek večera všem přeje
Tomáš Pachl

Dobrý večer,
posílám program na tento týden:

úterý: trénink 17:3019:00 všichni – hala Charbulova
čtvrtek: trénink 18:3019:30 všichni – hala Charbulova

platí každý týden, pokud v předstihu nenapíšu, že trénink není.

sobota 6. 2. Turnaj Pohořelice pro ročník 2007 Sportovní hala Pohořelice
nominace: Sukovyč, Pachl, Potůček, Marčák, Špigel, Konečný, Böhm, Uhnák
sraz 7:30 v Pohořelicích, převlečení v dresech – oba sebou
startovné 1.700,- Kč tj. cca 200,- Kč/hráč
hraje se systémem každý s každým, délka zápasu je 16minut

sobota 6. 2.ZHL Brno Lesná pro ročník 2007 a ml.
nominace: Hora, Kočárek, Kavalec + 5
sraz na hale Tesla v Brně-Lesné, Halasovo Náměstí 7, vedle bazénu – v 12:00
hrací doba 16minut
startovné: 100Kč/hráč za jeden hrací den – vybírá Sukovyč – celkem za celou ZHL : 5.500,-Kč

neděle: volno

Hezký zbytek večera všem přeje
Pachl Tomáš

Dobrý večer
posílám program na víkend:

sobota 30. 1. Turnaj Nezamyslice, pro ročník 2007
sraz 7:45 na hale v Nezamyslicích hrací doba 12min/zápas, startovné 1500,- tj. cca 150Kč/hráč,
nominace: Sukovyč, Böhm, Marčák, Pachl, Potůček, Špigel, Uhnák
Předpokládaný konec 11:45

program turnaje:

8:14 RAFK Rajhrad Brodek u Prostějova
8:42 FK Nové Sady RAFK Rajhrad
9:40 Hodonín RAFK Rajhrad
10:36 Sigma Olomouc RAFK Rajhrad
11:18 RAFK Rajhrad FK Doubravka – Slovensko

neděle 31. 1. se turnaj nekoná pro nedostatek přihlášených týmů – volno

Hezký zbytek večera všem přeje
Pachl Tomáš

Dobrý večer,
posílám program na příští týden:

úterý: trénink 17:3019:00 všichni – hala Charbulova
čtvrtek: trénink 18:3019:30 všichni – hala Charbulova
platí každý týden, pokud v předstihu nenapíšu, že trénink není.

sobota 30. 1. Turnaj Nezamyslice, pro ročník 2007 – propozice ještě nemám – bližší informace pošlu nominovaným hráčům, měl by to být dopolední turnaj (6 týmů) – předpokládaný konec do 13:00
nominace: Sukovyč, Böhm, Marčák, Pachl, Potůček, Špigel, Uhnák

neděle 31. 1.Žijeme Hrou TCM Brněnské Ivanovice pro ročník 2007 a ml. – propozice ještě nemám – bližší informace pošlu nominovaným hráčům. Hra na menší hřiště 2+1
nominace: Hora, Kočárek, Uhnák, Kavalec, Strobl – nevím, jestli tato akce bude, ještě mě ji nepotvrdili, protože neměli dost přihlášených týmů. V případě nekonání – volno

Hezký zbytek večera všem přeje
Pachl Tomáš

Dobrý večer,
posílám program na příští týden:

úterý: trénink 17:3019:00 všichni – hala Charbulova
čtvrtek: trénink 18:3019:30 všichni – hala Charbulova
Platí každý týden, pokud v předstihu nenapíšu, že trénink není.

sobota 23. 1. Turnaj Břeclav, Hala TJ Lokomotiva Břeclav, Veslařská 1, pro ročník 2007
sraz 8:30 na hale v Břeclavi hrací doda 15min/zápas, startovné 1700,- t.j. cca 250,- Kč/hráč
nominace: Sukovyč, Böhm, Marčák, Pachl, Konečný, Potůček, Špigel.
Nominace může být doplněna. Předpokládaný konec do 15:00

Program ve skupině:

9:16 – 9:31 RAFK Rajhrad FC Zbrojovka Brno
10:52 – 11:07 FC Žďas Žďár nad Sázavou RAFK Rajhrad
11:24 – 11:39 MiRaVa RAFK Rajhrad

neděle 24. 1.ZHL hala Lesná pro ročník 2007 a ml.
nominace: Hora, Kočárek, Uhnák, Strobl, Bula, Kroulík + Pachl, Sukovyč + v případě zájmu + 1 dobrovolník ze soboty
sraz na hale Tesla v Brně-Lesné, Halasovo Náměstí 7, vedle bazénu – v 11:30 hrací doba 16 minut
startovné: 100,- Kč/hráč za jeden hrací den – vybírá Pachl – celkem za celou ZHL: 5.500,-Kč

Hezký zbytek večera všem přeje
Pachl Tomáš

Dobrý večer,
posílám program na příští týden:

úterý: trénink 17:3019:00 všichni – hala Charbulova
čtvrtek: trénink 18:3019:30 všichni – hala Charbulova
sobota ZHL Brno – čas a soupeře upřesním v průběhu týdne, 3 zápasy po 16 minutách, časový předpoklad je 12:0014:30
nominace: Sukovyč, Pachl, Potůček, Marčák, Böhm, Konečný, Špigel – nominace může být doplněna – startovné 100,-Kč

neděle: volno!!!

Příští týden budeme hrát oba dva dny v sobotu je turnaj v Břeclavi v neděli ZHL v Brně. Předběžné nominace:
Břeclav: Sukovyč, Pachl, Potůček, Marčák, Böhm, Konečný, Špigel – nominace může být doplněna
Brno: Hora, Kočárek, Uhnák, Strobl, Bula, Kroulík + max. tři dobrovolníci ze soboty (Sukovyč, Pachl+?), upřesnime si to až po odsouhlasení všech nominovaných

Hezký večer a ráno všem přeje
Pachl Tomáš

Dobrý večer,
posílám Vám program a nominace na víkend.

sobota 9. 1.: HALOVÝ TURNAJ ve Střelicích pro ročník 2007 a ml.
Sportovní hala Střelice
nominace: Böhm, Hanák, Marčák, Špigel, Kočárek, Hora, Kroulík, Máša? (po skončení ZHL – Sukovyč, Pachl – pokud budou chtít hrát)
sraz 9:15 ve Střelicích, převlečení v dresech – oba sebou
hrací doba 15minut/zápas
startovné 1.000,- Kč t.j. cca 150,- Kč/hráč – vybírá Petr Marčák, Máša bez startovného
trenér: do 12:00 Máša, Sukovyč, Marčák – pořadí není rozhodující od 12:30 doplní Pachl
program:

9:51 RAFK Rajhrad Rosice
10:25 Bosonohy RAFK Rajhrad
11:33 Ivančice RAFK Rajhrad

následují zápasy o umístění, předpokládaný konec do 14:30

program:
sobota 9. 1. – ZHL hala Lesná pro ročník 2007 a ml.
nominace: Sukovyč, Pachl, Potůček, Konečný, Uhnák, Havel+1
sraz na hale Tesla v Brně-Lesné, Halasovo Náměstí 7, vedle bazénu – v 9:45, hrací doba 16minut/zápas
startovné: 100Kč/hráč za jeden hrací den – vybírá Konečný – celkem za celou ZHL: 5.500,-Kč
program:

10:18 RAFK Rajhrad Slatina
10:54 Rosice RAFK Rajhrad
11:30 Líšeň RAFK Rajhrad

neděle: volno!!!!

Hezký zbatek večera všem přeje
Pachl Tomáš